Regulamin sklepu internetowego „Gospodarstwa Pasiecznego „Rój"

Regulamin poniższy reguluje zasady funkcjonowania internetowego sklepu "Gospodarstwa Pasiecznego „Rój", zwanego w dalszej części regulaminu: sklepem.


1. Sklep internetowy " Gospodarstwa Pasiecznego „Rój " prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu. Zamówienia przyjmowane są przez stronę http://roj@miodypogorza.pl.  Po złożeniu zamówienia klient otrzyma e-mailem informację o jego przyjęciu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu " Gospodarstwa Pasiecznego „Rój"


2.Termin realizacji zamówienia w przypadku wysyłki wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Termin otrzymania przesyłki jest jednak w dużej mierze uzależniony od pracy Poczty. Staramy się nadawać przesyłki następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty. Zazwyczaj czas dostarczenia przesyłki to 2-3-4 dni robocze.
Przy płatności przelewem na konto firmy - wysyłka paczki realizowana jest po wpłynięciu pieniędzy na konto.


3. Wszystkie ceny podawane na stronie są cenami brutto w złotych polskich i zawierają VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Faktura wystawiana jest na życzenie klienta i dołączana do przesyłki.

 
4. Chcąc złożyć zamówienie w sklepie internetowym , prosimy postępować według poniższej procedury:
a. zarejestrować się w Sklepie Internetowym (Od klienta wymagane jest podanie swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu kontaktowego (z numerem kierunkowym w przypadku telefonów stacjonarnych) oraz adresu e-mail. Dane te konieczne są w celu zapewnienia przez sklep szybkiej, sprawnej i bezproblemowej realizacji zamówień Klienta, oraz kontaktu z nim w razie potrzeb określonych przez ten Regulamin).
b. zalogować się, używając w tym celu hasła otrzymanego w czasie rejestracji,
c. złożyć zamówienia na wybrany towar - tylko kompletne i prawidłowo wypełnione zamówienia będą realizowane.

 

5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać złożone zamówienie telefonicznie. Sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowego potwierdzania lub odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości.

 

6. W przypadku kiedy dane zamawiającego bądź samo zamówienie budzą wątpliwości obsługi sklepu co do intencji klienta, "Gospodarsto Pasieczne Rój" może potwierdzić złożone zamówienie poprzez bezpośredni kontakt z zamawiającym, drogą telefoniczną bądź elektroniczną. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości.

 

7. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 14 dni roboczych, zostaną anulowane.

 

8. Każde złożone zamówienie potwierdzane jest przez sklep e-mailem.

 

9. "Gospodarstwo Pasieczne Rój"dokłada wszelkich starań aby dane o dostępności produktów w sklepie podane na stronie http://sklep.miodyzpogorza.pl były zgodne ze stanem rzeczywistym. Sklep nie ponosi jednak odpowiedzialności za utrudnienia powstałe w wyniku niezgodności tych danych ze stanem faktycznym.

 

10. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki podczas odbioru czy nie nosi widocznych śladów uszkodzenia. Jeśli jej stan sugeruje wcześniejsze otwarcie lub zniszczenie zawartości.

 

11. Oferta i dostępność produktów oferowanych przez sklep oraz niniejszy regulamin - są ważne wyłącznie na terenie Polski.

 

12. Sklep internetowy "Gospodarstwa Pasiecznego Rój" może odmówić realizacji zamówienia , jeśli Klient w przeszłości nie odebrał już przesyłki.

 

13.Sklep nie wysyła towaru za zaliczeniem pocztowym.

 

14. Sklep internetowy "Gospodarstwa Pasiecznego Rój" nie odbiera przesyłek za pobraniem, chyba że zostało to wcześniej ustalone z obsługą sklepu.

 

15. Sklep internetowy gwarantuje korzyści w postaci bezpieczeństwa transakcji i pewności zwrotów.
Jeśli jesteś niezadowolony z naszych produktów, powiedz to nam (e-mail: roj@miodyzpogorza.pl)

W każdej chwili, w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, możesz zarządać zwrotu pieniędzy i odesłać paczkę z powrotem. Termin 10-dniowy liczy się od dnia otrzymania produktu

 

Ważne: Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), mają Państwo możliwość zrezygnowania z zakupu w ciągu 10 dni, bez podania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (poza kosztami odesłania paczki). Ustawa jednak, dając takie prawo, wymaga spełnienia pewnych warunków: produkt musi być oddany w stanie niezmienionym (nie może być używany, zniszczony, otwierany, naruszony w jakikolwiek sposób), również opakowanie powinno być nienaruszone (folie i inne zabezpieczenia).

 

20. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane osobom trzecim ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".

 

17. Oferta zamieszczona w sklepie internetowym "Gospodarstwa Pasiecznego Rój" nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

18. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

 

19. Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

 

20. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z:
- wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb sklepu,
- wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży,
- oświadczeniem o znajomości regulaminu działalności sklepu i jego przestrzeganiu.